poniedziałek, 4 września 2023

ZA GRANICĄ ŻARTÓW – KABARET NOWAKI w Częstochowie


Już w najbliższy weekend możesz wybrać się w niepowtarzalną, rozrywkową  podróż 

ZA GRANICĘ...ŻARTÓW  z Kabaretem NOWAKI

"Za granicą żartu" to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką, wręcz kosmiczną  podróż.

9 września (sobota), godz.16.00
Filharmonia Częstochowska

ZA GRANICĄ ŻARTÓW – KABARET NOWAKI

Bilety już dostępne:

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak.
Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. 
Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych.
 Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny.
 Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. 
Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Polska Noc Kabaretowa 2024 w Częstochowie przed nami!

Polska Noc Kabaretowa 2024 25.10.2024, godz. 20.00 Hala Sportowa Częstochowa Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Przybywamy do Was...