poniedziałek, 18 września 2023

Karuzelowy zawrót głowy przed Galeria Jurajską

To miejsce zapewnia sporo wrażeń. Do niedzieli, 24 września, można bawić się w Parku Rozrywki „Smokoland”, który rozgościł się przed Galerią Jurajską. Odwiedzający znajdą w nim aż 13 atrakcji. Wśród nich jest 6 jaśniejących od świateł karuzel, w tym m.in. kultowa karuzela łańcuchowa, gigantyczny „Młot”, „Twister parasolki” czy niemal baśniowa karuzela-filiżanki, która obraca się z zawodną prędkością.

Rządni przygód i rozrywki znajdą tutaj także autodrom, dwie kolejki – górską i „Safari”, dmuchańce oraz… ścianę emocji. Jak przystało na wesołe miasteczko nie zabrakło także strzelnicy, automatów siłowych, dzięki którym każdy może poczuć się jak nokautujący bokser czy loterii z nagrodami. Twórcy „Smokolandu” zadbali także o strefę gastronomiczną, w której można coś przekąsić.

To już druga tego typu atrakcja, która gości w Jurajskiej w tym roku. Wiosną zawitał do nas czeski Luna-Park Kamenický, który przyciągnął prawdziwe tłumy. Teraz gościmy „Smokoland”, a przy okazji przedłużamy najmłodszym wakacje. Jesteśmy przekonani, że również to miejsce, kolorowe od świateł i pełne pomysłów na zabawę, przyciągnie mieszkańców – mówi Anna Borecka, vice dyrektor Galerii Jurajskiej.

Tym bardziej, że atrakcje tego wyjątkowego parku rozrywki zostały tak dobrane, aby zapewnić świetną zabawę zarówno małym dzieciom czy nastolatkom, jak również osobom dorosłym, które chcą poczuć nostalgię do dziecięcych lat i spędzić ciekawie wolny czas – dodaje.

Wstęp do parku jest płatny. To co jednak wyróżnia miejsce to ceny biletów. Jak deklarują właściciele Parku Rozrywki „Smokoland”, są one najniższe w Polsce, dzięki czemu wesołe miasteczko jest dostępne dla każdego, kto chce się dobrze bawić.

„Smokoland” czynny jest codziennie w godzinach od 13.00 do 20.00, a w weekendy od godz. 12.00 do 20.00; Atrakcja na odwiedzających czekać będzie do 24 września, jednak, jeśli pogoda na to pozwoli, gościć będzie nawet do 30 września – informuje Jurajska. Park można znaleźć na parkingu przed galerią od stron ulicy Krakowskiej.

Źródło: Galeria Jurajska/Guarana PR

Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Polska Noc Kabaretowa 2024 w Częstochowie przed nami!

Polska Noc Kabaretowa 2024 25.10.2024, godz. 20.00 Hala Sportowa Częstochowa Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Przybywamy do Was...