poniedziałek, 4 września 2023

Przynieś przeczytane książki i weź udział we wspólnej zabawie

Czytanie to jedno z Twoich ulubionych zajęć, a może szukasz nowych tytułów do swojej biblioteczki? W sobotę 9 września odwiedź Centrum Handlowe Auchan Poczesna i weź udział w akcji „Zaczytani zakochani”. Czekają na Ciebie liczne czytelnicze atrakcje i możliwość wymienienia przyniesionych książek na inne. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 11.00 do 17.00. Wstęp wolny.

W sobotę 9 września w Centrum Handlowym Auchan Poczesna na miłośników książek czeka wiele ciekawych propozycji.

Czytelnicze atrakcje dla całej rodziny

Czytanie książek to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Dzięki niemu rozwijamy wyobraźnię i twórcze myślenie, a także wzbogacamy słownictwo. 

Podczas wydarzenia „Zaczytani zakochani” w specjalnej strefie każdy będzie mógł przeczytać fragment książki na głos. Uczestnicy, którzy zdecydują się na to, otrzymają upominki.

Konkurs plastyczny i mnóstwo dobrej zabawy dla dzieci

Najmłodsi, którzy odwiedzą centrum handlowe razem z rodzicami będą mogli wziąć udział w konkursie plastycznym. Dzieci będą miały za zadanie wykonać projekt okładki książki. Na pierwszych 100 uczestników czekają nagrody – książeczki z ulubionymi bajkami.

Dodatkowo mali uczestnicy spotkania będą mogli zagrać w grę planszową XXL pt. „Piraci”, zbudować wymyślne konstrukcje z różnych rodzajów klocków, beztrosko bawić się piaskiem kinetycznym czy wykonać kolorowy, zmywalny tatuaż.

Wymiana książek

Wydarzenie pt. „Zaczytani zakochani” rozpocznie akcję wymiany książek. Każdy będzie mógł przynieść przeczytane tytuły, zostawić je na specjalnym regale w pasażu centrum handlowego, a następnie wziąć do domu inne, które tam znajdzie. W ten sposób puszczamy książkę w obieg i dajemy możliwość przeczytania jej innym osobom. Sami też korzystamy na tej wymianie – zyskujemy nowe tytuły do naszej biblioteczki.

Książki można przynosić i wymieniać na inne od poniedziałku do soboty w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od godziny 9.00 do godziny 21.00.

Wydarzenie pt. „Zaczytani zakochani” odbędzie się 9 września w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy od godziny 11.00 do godziny 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

[KINO] 31 maja do kin wchodzi „Jedno życie” z niezwykle przejmującą kreacją Anthony’ego Hopkinsa. WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW!

Skromny i niczym specjalnym niewyróżniający się urzędnik z Londynu dziś ponownie jest na ustach całego świata.  W minioną niedzielę, 19 maja...