piątek, 29 września 2023

Bilety do kina po 12 złotych – jedyny taki dzień w roku!

„After 5. Na zawsze”, „Niezniszczalni 4”, „Mavka i strażnicy lasu” i premierowo „Piła X” - te filmy dystrybuowane przez Monolith Films będzie można obejrzeć podczas ósmej edycji Święta Kina, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 września! W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad pół miliona widzów. Czy w tym roku padnie kolejny rekord?

Tegoroczne „Święto Kina” odbędzie się 30 września, a bilety na filmy 2D będą kosztować tylko 12 zł plus opłaty internetowe przy zakupie biletów online. W edycji 2023 r. bierze udział ponad 230 kin w całej Polsce. Ich lista znajduje się na www.swietokina.com.

Organizatorami wydarzenia są sieci kin Cinema City, Helios i Multikino oraz Stowarzyszenie Kin Studyjnych i Stowarzyszenie „Kina Polskie”.  Celem „Święta Kina” jest przede wszystkim propagowanie kultury chodzenia do kina, przekonanie nieprzekonanych do dużego ekranu oraz promocja filmów. Wydarzeniu patronuje Polski Instytut Sztuki Filmowej.


Więcej o filmach u nas na: https://czest.info/rozrywka oraz https://www.monolith.pl/filmy/

[KINO] 31 maja do kin wchodzi „Jedno życie” z niezwykle przejmującą kreacją Anthony’ego Hopkinsa. WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW!

Skromny i niczym specjalnym niewyróżniający się urzędnik z Londynu dziś ponownie jest na ustach całego świata.  W minioną niedzielę, 19 maja...