wtorek, 19 września 2023

[KINO DLA DOROSŁYCH] „Niezniszczalni 4” - tylko dla dorosłych i bez cenzury! WYGRAJ BILET i KOSZULKĘ!

„Niezniszczalni 4”to mocne kino akcji.
Będzie odważnie, niegrzecznie i krwawo.

Szykuje się jazda bez trzymanki. Film dostał kategorię wiekową R, co oznacza, że zawiera sceny przemocy, wulgarne słownictwo i treści seksualne. Tym samym „Niezniszczalni” wracają do korzeni. Sylvester Stallone obiecywał, że „czwórka” będzie naprawdę gorąca i wszystko wskazuje na to, że dotrzymał słowa.

Po dziewięciu latach oczekiwania na kontynuację w „Niezniszczalnych 4” zobaczymy kilka znajomych twarzy. Jason Statham wraca jako Lee Christmas, Dolph Lundgren jako Gunner Jensen, Randy Couture jako Toll Road i oczywiście Sylvester Stallone jako Barney Ross. Do ekipy dołącza nowa grupa gwiazd: „50 Cent”, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais i Andy Garcia.
**
Stara gwardia twardzieli powraca w towarzystwie młodszego pokolenia gwiazd kina akcji, by ocalić świat przed trzecią wojną światową. W ręce terrorystów wpada broń masowej zagłady o mocy zdolnej zniszczyć całą planetę. Lee Christmas (Jason Statham) i Barney Ross (Sylvester Stallone) po raz kolejny zwołują ekipę topowych najemników, by stanąć do walki z wyjątkowo bezwzględnym wrogiem.
Tym razem jednak stara gwardia nie wystarczy. Do zespołu twardzieli dołącza więc młode pokolenie reprezentujące nowe style walki, inną taktykę i metody działania........
Film w polskich kinach od 22 września.

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

KONKURS! 
Wygraj kod do zrealizowania w kinie Cinema City oraz koszulkę dziś na: https://czest.info/kino-dla-doroslych[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Tragedia, prawda, historia - to wszystko znajdziesz w naszych propozycjach.

Jeden dzień z życia Abeda Salamy. Reportaż - Nathan Thrall Reportaż uhonorowany Nagrodą Pulitzera 2024 Jeden z najważniejszych światowych re...