środa, 27 września 2023

Rowerem do Irlandii - wyprawa charytatywna

Rowerem do Irlandii to wyprawa charytatywna, której celem jest nie tylko podnoszenie świadomości na temat działalności Hospicjum, ale także zbiórka funduszy, które wspomogą codzienną troskę o pacjenta.

Pomysłodawcami i realizatorami tego wydarzenia są Damian Augustyńczyk I Radosław Kamiński.

Już 2 października 2023 r. o godz. 9.00 spod Centrum Opieki Paliatywnej "Palium", przy ul. Kopernika 17a w Częstochowie, wyruszą w pełną determinacji i pozytywnej energii trasę z Polski do Irlandii, pokonując każdego dnia ponad 150 kilometrów przez Polskę, Niemcy, Holandię, Wielką Brytanię i Irlandię.

To nie tylko wyzwanie fizyczne, ale również okazanie solidarności i wsparcia dla pacjentów i pracowników Hospicjum, które codziennie ofiarowuje miłość i opiekę osobom w trudnych chwilach.

Rowerowi entuzjaści, przyjaciele Hospicjum, ludzie o wielkich sercach – teraz jest moment, aby pokazać, co można zdziałać, kiedy łączymy siły. 
Dołączcie do tej niesamowitej podróży!
Serdecznie zapraszamy: https://www.facebook.com/profile.php?id=61551023489674

[KINO] 31 maja do kin wchodzi „Jedno życie” z niezwykle przejmującą kreacją Anthony’ego Hopkinsa. WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW!

Skromny i niczym specjalnym niewyróżniający się urzędnik z Londynu dziś ponownie jest na ustach całego świata.  W minioną niedzielę, 19 maja...