wtorek, 26 września 2023

[KINO DLA DOROSŁYCH] "PIŁA X" w kinach już 29 września. Dziś WYGRAJ BILET DO KINA!

„Piła X”, czyli powrót do tego, co w tej produkcji zawsze było najlepsze. Dużo nowych zdjęć! W kinach od 29 września!

Co cię najbardziej przeraża? Demoniczne dzieci? Seryjni mordercy? Obcy atakujący twój dom? A może filmy takie jak „Piła”, w której przeraża dosłownie wszystko? Twórcy tej serii zapewniają, że „Piła X” to powrót do korzeni i do tego, co widzowie kochają najbardziej!

Akcja filmu rozgrywa się między wydarzeniami z najsłynniejszych i najkrwawszych części cyklu: PIŁA I i II. Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu. Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem. John zabiera się do pracy, konstruując zestaw najbardziej skomplikowanych, szalonych i okrutnych pułapek jakie kiedykolwiek widzieliście. Lekarze bez serca poddani zostaną terapii szokowej stając się ofiarami najbardziej krwawej zemsty w historii kina.

Reżyseria: Kevin Greutert („Piła 6”, „Piła 3D”, „Klątwa Jessabelle”)
Obsada:
 Tobin Bell („Piła” - cykl, „Boogeyman”, „Firma”, „Chłopcy z ferajny”)
 Synnove Macody Lund („Dziewczyna w sieci pająka”, „Łowcy głów”, „Nielegalni” - serial)
 Michael Beach („Aquaman”, „Synowie Anarchii” – serial, „Władza”, „Dzień patriotów”)

Gatunek: horror
Produkcja: USA 2023
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Zobacz zwiastun: https://youtu.be/ZtusYk4Dpmo?si=vC54QNtB9366axAE

KONKURS  - WYGRAJ BILET!

[KINO] 31 maja do kin wchodzi „Jedno życie” z niezwykle przejmującą kreacją Anthony’ego Hopkinsa. WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW!

Skromny i niczym specjalnym niewyróżniający się urzędnik z Londynu dziś ponownie jest na ustach całego świata.  W minioną niedzielę, 19 maja...