środa, 13 września 2023

Koncert Maddie Rock Squad - już 15 września w Klubie Stacherczak. Zapraszamy.

Zapraszamy na koncert promujący wydanie płyty "Zew" zespołu Maddie Rock Squad, który odbędzie się w PIĄTEK, 15 WRZEŚNIA 2023 o 20:00

 https://www.facebook.com/events/691710646306959

 
Przed Maddie Rock Squad wystąpi zespół Marfia
 
Maddie Rock Squad - zespół rockowy z Częstochowy, który łączy mocne gitarowe riffy z damskim wokalem. W twórczości można usłyszeć mocne gitarowe riffy jak i delikatną czystą gitarę. Mocna, odważna perkusja i klawisz w tle z dołowym basem. Każdy członek zespołu dodaje czegoś od siebie co słychać na koncertach. Maddie Rock Squad lubi bawić się muzyką. Stara się łączyć klimaty od mocnego rocka przez blues po ballady. 
 
W skład zespołu wchodzą: Magda Maddie Nowak - wokal, Michał Lewy Lewandowski - perkusja, Patryk Kuroń - gitara rytmiczna, Bartek Kuras - gitara solowa, Radek Wojnowski - gitara basowa.
 
Marfia
 
Zespół MARFIA powstał w 2022r. z inicjatywy klawiszowca Piotra Fijołka oraz wokalistki Marceliny Siewior. Zrzesza muzyków mających doświadczenie zarówno w występowaniu na dużych estradach, jak i kameralnych scenach klubowych. Osoby tworzące obecny skład udzielały się w formacjach prezentujących pełne spektrum muzyki: począwszy od muzyki klasycznej, poprzez rozrywkową i jazzową, kończąc na ciężkich brzmieniach. 

Zespół MARFIA w składzie: Łukasz Stanisz - perkusja, Kryspin Kazik – gitara basowa, Piotr Fijołek – instrumenty klawiszowe, Miłosz Strączyński – gitara, Krzysztof Bareła – gitara, Marcelina Siewior – wokal.


Nowe trendy w budownictwie dotarły do Częstochowy!

Osiedle Neonowe   realizowane przez firmę Pekabex Development  nie bez powodu uważane jest za najnowocześniejsze osiedle w Częstochowie.  Po...